به‌کارگیری مشارکت اجتماعی در راستای ارتقای سطح مبلمان شهری در بوشهر/ استفاده بهینه از ظرفیت هنرمندان و متخصصان بومی در اولویت معاونت خدمات شهری

به‌کارگیری مشارکت اجتماعی در راستای ارتقای سطح مبلمان شهری در بوشهر/ استفاده بهینه از ظرفیت هنرمندان و متخصصان بومی در اولویت معاونت خدمات شهری
 
معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر از انتشار فراخوان با هدف افزایش مشارکت اجتماعی در راستای ارتقای سطح مبلمان شهری خبر داد.


به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندر بوشهر، محمدحسن محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: با هدف استفاده مطلوب و موثر از مشارکت عمومی شهروندان، تمرکز ویژه‌ای به استفاده از ظرفیت هنرمندان، متخصصان و دانشجویان بومی معطوف شده است.

وی بیان کرد: مبلمان و المان‌های شهری یکی از مولفه‌های اصلی شهرسازی و معماری محسوب می‌شود از این رو المان‌های شهری باید ریشه در فرهنگ و آداب رسوم مردم آن دیار داشته باشد.

محمدی تصریح کرد: مردمی که در یک شهر زندگی می‌کنند با شناخت از معماری بومی و سنتی و همچنین تعلق خاطر به زادگاه خود بدون تردید می‌توانند در ساخت المان‌ها و سازه‌های مبلمان شهری نیز خلاقیتی خاص و کارآمدتری داشته باشند.

وی افزود: معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر برای سال جاری برنامه‌ها و طرح‌های گسترده‌ای تدارک دیده است که امیدواریم اجرای آنها با رویکرد شهروندمحوری، رضایتمندی شهروندان را به‌دنبال داشته باشد.

محمدی اظهار کرد: با نگاه ویژه مدیریت شهری بسیار خوش‌بین هستیم زیباسازی، مبلمان، دیوارنگاری و مجسمه‌سازی‌های محیط شهری در آینده نزدیک با توان و هنر هنرمندان بومی عملیاتی شود.

 

گزارش تصویری

۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۴۹
مدیریت‌ ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر |
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۳,۳۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید