با همکاری سازمان فرهنگی و انجمن سینمای جوان؛

جشنواره بین‌المللی انیمیشن در بوشهر برگزار می‌شود

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر
نشست مشترک سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با رئیس انجمن سینمای جوان در خصوص برگزاری مشترک برنامه‌های فرهنگی هنری در محل سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد.

در این نشست که با حضور سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری و معاونان فرهنگی و اجتماعی این سازمان و همچنین رئیس انجمن سینمای جوان بوشهر برگزار شد، ابعاد برگزاری جشنواره بین‌المللی انیمیشن استان بوشهر مورد بررسی قرار گرفته و طرفین برای همکاری در برگزاری این جشنواره به توافق رسیدند.

دکتر احمد بارگاهی در این نشست با اشاره به نقش پررنگ فیلم، انیمیشن و فعالیت‌های سینمایی در فرهنگسازی و ترویج افکار، رفتار، ارزش ها و باورها در بین مخاطبان افزود: هنر هفتم تاثیر بسزایی در رشد ابعاد فکری، فرهنگی، اجتماعی و حتی اقتصادی و تجاری جامعه خواهد گذاشت و بر همین اساس، نقش سازمان فرهنگی شهرداری در حمایت از این بخش همچون سایر بخش‌های هنری پررنگ خواهد بود.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری از برگزاری اختتامیه این جشنواره در هفته بوشهر خبر داد و افزود: جشنواره بین‌المللی انیمیشن بوشهر فرصت مناسبی برای انیمیشن‌سازان و کارگردانان بوشهری است تا از فرصت حضور انیمیشن‌سازان بین‌المللی استفاده کرده و تجربه‌های جدیدی را بیاموزند.

برزگر رئیس انجمن سینمای جوان نیز ضمن تشریح جزئیات برگزاری جشنواره بین‌المللی انیمیشن بوشهر گفت: تاکنون صدها اثر از بسیاری از کشورهای جهان در حوزه‌ها و موضوعات مختلف برای دبیرخانه جشنواره ارسال شده و امیدواریم با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر یک برنامه آبرومند در خور شان بوشهر و مردم فرهیخته آن داشته باشیم.

گفتنی است این نشست در ادامه سلسله نشست‌های سرپرست سازمان فرهنگی با هنرمندان و انجمن‌های هنری صورت گرفت. پیش از این، نشست با اعضای انجمن‌ هنرهای تجسمی، انجمن تئاتر و... در محل این سازمان برگزار شده و قرار است برنامه‌های مشترکی برای افزایش هرچه بیشتر ارتباط هنرمندان با مردم انجام شود.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر |
تعداد بازدید : ۱,۶۹۵
کد خبر : ۱,۶۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید