رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندر بوشهر خبر داد:

جشنواره معماری استان بوشهر برگزار می شود

جشنواره معماری استان بوشهر برگزار می شود
سومین جشنواره معماری استان بوشهر در سه بخش طراحی گذر هنر، طراحی آمفی‌تئاتر روباز ساحلی و طراحی اِلِمان شهدای گمنام برگزار می‌شود.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر  با اعلام این خبر افزود: این جشنواره به مناسبت فرارسیدن سالروز گرامیداشت روز بوشهر از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با همکاری دبیرخانه دائمی بزرگداشت هفته بوشهر و دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌شود.
محمدصادق سعیدی در خصوص جزئیات این جشنواره خاطرنشان کرد: این جشنواره در سه بخش برگزار می‌شود که شهرداری بندر بوشهر در نظر دارد درصورت ارائه طرح‌های مطلوب، ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه برگزیدگان این جشنواره را کاربردی نماید.
وی با تاکید بر این‌که جشنواره در سه بخش طراحی گذر هنر (حدفاصل مدرسه سعادت تا میدان کوتی)، طراحی آمفی‌تئاتر روباز ساحلی (ضلع شمالی شرکت ملی نفتکش) و طراحی اِلِمان شهدای گمنام (پارک شغاب) برگزار خواهد شد، تصریح کرد: داوری این جشنواره  این جشنواره در هفته بوشهر انجام شده و از نفرات برتر نیز با اهدای جوایز نفیس در همین هفته تقدیر به عمل خواهد آمد.
گفتنی است، علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با ارائه ایده‌های معمارانه در بخش‌های یادشده و ارسال آثار خود به‌صورت حضوری یا از طریق پست تا تاریخ ۱۲ اسفندماه به دبیرخانه، در این جشنواره شرکت نمایند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹
تعداد بازدید : ۱,۷۵۱
کد خبر : ۱,۲۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید