جستجو

فراهم کردن شرایط رفاهی پاکبانان عزیز از دغدغه‌ها و اولویت‌های مهم مدیریت شهری و سازمان پسماند می‌باشد

فراهم کردن شرایط رفاهی پاکبانان عزیز از دغدغه‌ها و اولویت‌های مهم مدیریت شهری و سازمان پسماند می‌باشد


گفتگو با عبدالله کردگار مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر

عبدالله کردگار  در گفتگو با واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر با اشاره به اینکه فراهم کردن شرایط رفاهی پاکبانان عزیز از دغدغه‌ها و اولویت‌های مهم  مدیریت شهری و سازمان پسماند می‌باشد و با توجه به دستور و تأکید شهردار محترم بندر بوشهر جهت فراهم نمودن شرایط مطلوب فضای کاری پاکبانان     زحمتکش و همچنین قرار گرفتن در فصل تابستان و گرما خبر از آماده نمودن پوشش مناسب تابستانه جهت پاکبانان زحمتکش داد.

ایشان همچنین با عنوان اینکه ساعت کاری آنها با توجه به شرایط گرمای شدید بوشهر تغییر نموده گفتند ساعت جدید کار  ۵ صبح  الی  ساعت ۱۱:۳۰  می باشد.

وی همچنین عنوان نمودند توزیع آب معدنی و نوشیدنی‌های خنک نیز در فصل گرما در برنامه‌های این سازمان قرار دارد.

وی در ادامه عنوان نمود ضمن انجام وظایف روزانه و پاکیزگی محله محوری مدیریت پسماند از ابتدای شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از شیوع آن روزانه ضد عفونی معابر و اماکن عمومی و تجهیزات شهری را در دستور کار خود قرار دادند و ابن کار همچنان ادامه دارد که  زحمات کارگران پاکبان در این خصوص نیز قابل تقدیر است.

کردگار  در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه پاکبانان عزیز در خدمات رسانی به شهر بوشهر به ویژه در این شرایط بحرانی ابتلا به ویروس کرونا اعلام داشت تمام تلاش مدیریت شهری پرداخت حقوق و مطالبات به موقع این زحمتکشان عزیز بوده و آخرین حقوق آنان نیز پرداخت گردیده و تلاش نموده ایم بیمه آنان نیز انجام شود.

 

گزارش تصویری

۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۵۶
کد خبر : ۲,۰۵۲

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تمـاس با مـا

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندر بوشهر
نشانی : خیابان شهید چمران
صندوق پستی: 1758
ایمیل : info@bufarhangi.ir

دفتر شهردار 33323329

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

نقشه