جستجو

بازگشایی گذر در خیابان یادگار امام بوشهر

ملک واقع در خیابان یادگار امام کوچه مهتاب یک(فرعی دوم سمت چپ)؛پس از تملک توسط اداره املاک و مستغلات شهرداری بندر بوشهر تخریب و گذر موجود بازگشایی شد.
بازگشایی گذر در خیابان یادگار امام بوشهر
ملک واقع در خیابان یادگار امام کوچه مهتاب یک(فرعی دوم سمت چپ)؛پس از تملک توسط اداره املاک و مستغلات شهرداری بندر بوشهر تخریب و گذر موجود بازگشایی شد.
به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر؛سرپرست اداره املاک و مستغلات شهرداری بندر بوشهر؛ اظهار داشت: عملیات تخریب و بازگشایی گذر واقع در خیابان یادگار امام کوچه مهتاب یک پس از سیر مراحل قانونی توسط اداره املاک و مستغلات شهرداری بندر بوشهر تملک گردید و عملیات تخریب و بازگشایی بلافاصله انجام و مسیر یادشده از حالت نفررو خارج و امکان تردد به صورت سواره برای عموم شهروندان میسر گردید. 

محمدحسین آریا معابر استاندارد را از نیازهای اولیه شهر جهت ارائه خدمات مطلوب به عموم شهروندان عنوان کرد و افزود: معابر استاندارد از نیازهای اولیه شهر جهت ارائه خدمات بهینه به عموم شهروندان است و مدیریت شهری در تلاش است در راستای روانسازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان و تقویت زیرساخت های شهری و البته تعامل و همکاری مالکین در اجرای فرآیند تملک و عملیات بازگشایی، گامهای مفید و مؤثری بردارد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا ملک واقع در کوچه مهتاب یک خیابان یادگار امام به مساحت 120 مترمربع با اعتبار هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال توسط شهرداری بندر بوشهر از مالک آن خریداری گردید و بلافاصله عملیات بازگشایی معبر انجام گرفت. 

آریا در پایان  لزوم بازگشایی و تعریض گذرها و معابر شهری را به منظور خدمات رسانی بهتر و آسان نمودن تردد شهروندان مورد تأکید قرار داد و گفت: خدمات رسانی بهتر به ویژه در بخش های آتشنشانی و خدمات شهری از دیگر مزیت های بازگشایی و تعریض گذرها است و امیدواریم بتوانیم با همکاری شهروندان محترم نسبت به بازگشایی سایر مسیرهای موجود در سطح شهر اقدام نماییم.

 

املاک

املاک

املاک

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۱۳۹
کد خبر : ۱,۷۳۲

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تمـاس با مـا

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندر بوشهر
نشانی : خیابان شهید چمران
صندوق پستی: 1758
ایمیل : info@bufarhangi.ir

دفتر شهردار 33323329

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

نقشه